موج
کدخبر : ۳۶۳۷۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363781

آرش اخوان طبسی خبر داد:

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان از برگزاری مسابقات آزاد مهارت در رشته فناوری آب با حضور 16 رقابت کننده از 4 استان در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزار ی موج اصفهان، آرش اخوان طبسی بیان داشت: مسابقات آزاد مهارت با هدف ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاه­ های اقتصادی، صنایع و صنوف در ارتقاء مهارت شاغلان و توسعه مشارکت صنایع و صنوف با بخش های آموزشی، ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین شاغلان و بنگاه های اقتصادی، شناسایی کمبودهای موجود در آموزش های فنی و حرفه ای برای شاغلان و برنامه ریزی برای رفع آنها، همگام سازی دانش و توانایی شاغلان و همچنین شناسایی نخبگان و استادکاران مهارتی برگزار می گردد.

وی افزود: این مسابقات از 6 لغایت 10 بهمن ماه  در در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و فاضلاب اصفهان واقع در کمربندی شرق، نمایشگاه بین المللی اصفهان با همکاری شرکت کیان کنترل و شرکت نمایشگاههای بین المللی اصفهان، بین 16 رقابت کننده از استان های اصفهان، یزد، زنجان وهمدان در آیتم های جوکیت، عیب یابی و آلتراسونیک در حال برگزاری است.

گفتنی است؛ داوران مسابقه از اعضای پارلمان مربیان وکارشناسان کشوری و مدال آوران و کارشناسان مسابقات جهانی مهارت می باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها