موج
کدخبر : ۳۶۳۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363731

معاون وظیفه عمومی استان اصفهان اعلام کرد؛

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: به منظور بخشودگی اضافه خدمت مشمولان غایبی که تمایل به انجام خدمت در این فرماندهی داشته باشند پلیس اصفهان تسهیلات ویژه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ مهرداد پناهپوریان بیان داشت: مشمولان غایبی که بالای یک سال غیبت دارند و تمایل به سپری کردن دوران سربازی خود در فرماندهی انتظامی استان اصفهان هستند می توانند پس از مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 و مشخص شدن تاریخ اعزام خود به معاونت نیروی انسانی پلیس استان واقع در بزرگراه دستجردی بالاتر از پل راه آهن رفته و فرم مربوطه را تکمیل کنند.

وی افزود: برابر تدابیر فرمانده انتظامی استان اصفهان قرار شد تا به این دسته از مشمولان غایبی که تمایل به انجام خدمت در فرماندهی انتظامی استان اصفهان تسهیلات ویژه ای به منظور بخشودگی اضافه خدمت به آنان اعطاء شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه هر مشمولی که بیش از یک سال غیبت داشته باشد 6 ماه اضافه خدمت برای وی لحاظ می شود گفت: اگر چنانچه رفتار مشمولان در طول خدمت رضایت بخش بوده و سابقه فرار نداشته باشند برابر دستور فرمانده انتظامی استان اصفهان از یک سوم تا دو سوم اضافه خدمت این مشمولان بخشیده می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها