موج
کدخبر : ۳۶۳۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363658

مدیر اداره درآمد شهرداری سنندج از تصویب لایحه تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع درآمدی این شهرداری در سال 1400 خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، هیوا مظفری‌کُرد صبح امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع از مهمترین منابع درآمدی وابزار و برنامه کاری شهرداری‌ها در راستای تحقق بودجه سالانه است.

مدیر اداره درآمد شهرداری سنندج از تصویب لایحه تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع درآمدی این شهرداری در سال 1400 خبر داد.

وی  با بیان اینکه سیاست شهرداری سنندج در تدوین لایحه تعرفه عوارض سال 1400 برمبنای عدالت محوری هر چه بیشتر انجام شده است، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای ایجاد ثبات در تعرفه درآمدی کمترین تغییرات در لایحه درآمدی سال 1400 نسبت به سال 99 انجام شده است.

مدیر اداره درآمد شهرداری سنندج افزود: از ابتدای مهر امسال، مکاتبات و جلسات مختلفی با مدیران شهرداری مناطق و سازمان‌ها و نواحی تابعه انجام شد و مدیران پس از بررسی نواقص و ضعف‌های احتمالی لایحه‌های سال‌های قبل موارد مورد نظر خود را به صورت مکتوب جهت درج در لایحه پیشنهادی به اداره درآمد ارسال کردند.

وی یادآور شد: پس از بررسی نظرات و موارد مطرح شده، لایحه دی امسال جهت تصویب تقدیم شورای شهر شد و پس از بررسی در کمیسیون بودجه شورا و استفاده  از نظرات متخصصان و کارشناسان جزییات لایحه پیشنهادی بررسی و در جلسه فوق العاده چهارم بهمن امسال توسط اعضای شورای اسلامی شهر تصویب  و برای تایید نهایی به فرمانداری ارسال شد.

مظفری‌کُرد با اشاره به اینکه در راستای اجرای عدالت لایحه تعرفه عوارض سال آینده نسبت به سال جاری  بر اساس قیمت منطقه ای متغیر است، اظهار داشت: در تهیه و تدوین لایحه بودجه سال 1400 شهرداری سنندج از نظرات نخبگان و صاحبنظران و همکاری و همفکری سازمانهایی چون صنعت، معدن و تجارت، اصناف ، اتحادیه‌ها، انجمن انبوه‌سازان و کانون‌های تبلیغاتی استفاده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها