موج
کدخبر : ۳۶۳۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363230

رییس دادگستری استان یزد؛

رییس دادگستری یزد ایجاد امید و جلب اعتماد مردم را مهمترین رکن مسئولیت دانست و گفت: خدمت بی منت و خالصانه به مردم، امید آفرین و اعتماد ساز است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت: مسئولیت، کرسی خدمت به مردم است که باید در سایه تعامل، همکاری و هم پوشانی با نهادها و سازمان های همسو محقق گردد.

وی در دیدار با سرپرست اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان یزد، انتصاب یک مدیر بومی را به فال نیک گرفت و بیان داشت: یک مدیر توانمند باید با استفاده از خرد جمعی و جلب مشارکت حداکثری سرمایه انسانی مجموعه، در مسیر تحقق اهداف و آرمان های دستگاه متبوع خود حرکت کند.

وی ایجاد امید و جلب اعتماد مردم را مهمترین رکن مسئولیت دانست و گفت: خدمت بی منت و خالصانه به مردم، امید آفرین و اعتماد ساز است.

این مقام مسئول، خلوص نیت، خدمت به مردم و تکیه بر علم و دانش را از شاخصه های مد نظر مقام معظم رهبری در تعریف مدیریت مطلوب ذکر کرد و ابراز داشت: آنچه که موجب محبوبیت و موفقیت شهید سردار سلیمانی نیز شد، همین التزام به شاخص های مدیریت مطلوب است.

رئیس کل دادگستری استان یزد، ارائه خدمت بی منت به مردم را نیازمند روحیه همکاری و انگیزه معنوی دانست و بیان داشت: مدیران باید با سامان دهی ارتباط خود با مجموعه تحت امر، سرمایه انسانی دستگاه را به سمت خدمت صادقانه و بی منت به مردم سوق دهند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی هر دستگاه، حلقه ارتباط مدیران با مردم و مدیران با مجموعه تحت امر است، تصریح کرد: باید از ظرفیت روابط عمومی برای ارتباط بهتر با کارکنان دستگاه و شناخت دقیق مشکلات و نیازمندی های مجموعه کمک گرفت، چراکه اهمیت دادن به مجموعه کارکنان، باعث ایجاد روابط عاطفی، انگیزه مضاعف در آنان برای خدمت دلی و حقیقی به آحاد جامعه می گردد.

دهشیری، بر ایجاد کانال های ارتباطی سریع، راحت و ارزان برای انتقال پیام ها، دغدغه ها و دل مشغولی های مجموعه و مردم با مدیریت سازمان تأکید کرد و گفت: از طریق کانال های ارتباطی و مداقه در پیام های واصله می توان برنامه ریزی های اثر گذار تری برای سازمان انجام داد.

وی اظهار داشت: صندلی مدیریت، کرسی خدمت و عبادت است که نصیب مدیران شده و باید قدر ثانیه های این لحظات را دانست و  شاکر درگاه الهی بود که این فرصت را برای گره گشایی از کار مردم به ما عنایت کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها