موج
کدخبر : ۳۶۳۱۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363173

مشاور امور ایثارگران استانداری اصفهان:

مشاور امور ایثارگران استانداری اصفهان گفت: سقایی را یکی از توفیقات فعالان در صنعت آبفا دانست و اظهارداشت: فعالان صنعت آبفا که فرصت سقایی برای آنها مهیا شده باید بی وقفه در زمینه خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

به گزارش موج اصفهان، یزدی گفت: فعالان صنعت آبفا که فرصت سقایی برای آنها مهیا شده باید بی وقفه در زمینه خدمت رسانی به مردم تلاش کنند والبته  هاشم امینی، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان بعنوان یکی از مدیران متعهد  و مسولیت پذیر توانسته به خوبی خدمات پایدار به مردم در سطح استان ارائه دهد.

وی با اشاره به ضرورت خدمات رسانی بی وقفه به مردم گفت: خدمت رسانی به مردم یکی از توفیقاتی است که خداوند نصیب انسان های خالص و متعهد می نماید که در این خصوص در دین اسلام احادیث  و روایات زیادی نقل شده است .

مشاور امور ایثارگران استانداری اصفهان حل مشکلات مردم را مصداق بارز لطف خداوند برشمرد و تصریح کرد: لطف و رحمت خداوند شامل افرادی شده که توفیق حل مشکلات مردم را دارند بنابراین مسولان باید قدر فرصت خدمت به مردم را غمینت شمارند و بی وقفه در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه 12 درصد شاغلان شرکت ایثارگر هستند اظهارداشت: فعالان صنعت آبفا شبانه روزی و بی وقفه در راستای خدمت رسانی پایدار به مردم فعالیت می کنند که این مهم نشانگر ایثار و تعهد فعالان در این صنعت می باشد.

وی افزود: با توجه به اقدامات جهادگونه کارکنان آبفا در زمینه ارائه خدمات شبانه روزی به بیش از 5 میلیون نفر در استان، به نوعی می توان گفت همه کارکنان آبفا ایثارگر به شمار می آیند.

هاشم امینی با اشاره به تامین آب شرب مردم در سطح استان خاطر نشان ساخت: هم اکنون آب شرب بیش از 5 میلیون نفر در بیش از 100 شهر و بیش از هزار روستا در سطح استان بی وقفه تامین می شود. همچنین فاضلاب بیش از 2 میلیون نفر در سطح استان به صورت بهداشتی جمع آوری و تصفیه می شود که این همه در راستای ارائه خدمات پایدار در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه شرکت آبفا استان اصفهان روزتولد آقاابوالفضل العباس (ع) را به عنوان روز سقا نامگذاری نموده است اعلام کرد: شرکت آبفا در راستای قدردانی از تلاش های ایثارگران حدود 140 واحد مسکونی در شهرک شهید کشوری را به منظور تامین مسکن ایثارگران شرکت، در دستور کار قرار داده است. همچنین اقداماتی در زمینه رفع مشکلات اشتغال، معیشت و سلامت ایثارگران مدنظر قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان ترویج فرهنگ شهادت و ایثار را در جامعه بسیار مهم دانست و عنوان کرد: شرکت آبفا به منظور گرامیداشت یاد و خاطره 130 خانواده شهید شرکت آبفا استان اصفهان تا کنون 2 یادواره برگزار نموده و مقرر گردیده است که سومین یادواره شهدا در سال آینده برگزار شود.

به گزارش موج؛ از سوی امور ایثارگران استانداری، بنیادشهید و امور ایثارگران استان از هاشم امینی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به دلیل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اقدامات جهادگونه در راستای خدمات رسانی به مردم تقدیر به عمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها