موج
کدخبر : ۳۶۳۰۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363062

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 20 کیلوگرم انواع مواد طی 2 عملیات جداگانه در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ سمین فلاحی در خصوص عملیات کشف و ضبط مواد مخدر در کرمانشاه اظهار داشت: در مأموریت نخست و در راستای اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه موفق به کشف 10 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر شدند.

وی همچنین با اشاره به دستگیری 61 معتاد متجاهر، خرده‌فروش و حمل‌کننده مواد مخدر خاطرنشان کرد: 2 باند تهیه و توزیع نیز منهدم و یک قبضه سلاح کلت از آن‌ها کشف شد.

سرهنگ فلاحی توقیف 6 دستگاه خودرو و پلمپ 9 باب منزل و مغازه که برای تهیه و توزیع مواد مخدر از آن‌ها استفاده می‌شد را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه همچنین از کشف 9 کیلو و 500 گرم تریاک در مأموریتی دیگر خبر داد و گفت: این مقدار مواد از یک قاچاقچی در میدان میوه و تره‌بار کرمانشاه به دست آمد.

وی گفت: متهم دستگیرشده از فروشندگان سابقه‌دار مواد مخدر بود که با کار اطلاعاتی مأموران به دام افتاد و تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ فلاحی در پایان گفت: شهروندان می‌توانند هرگونه اطلاعی از فعالیت قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر دارند موضوع را از طریق سامانه 128 با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها