موج
کدخبر : ۳۶۳۰۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363057

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در حاشیه ستاد ملی کرونا گفت: متأسفانه آمار بستری‌ها از 130 نفر به 170 نفر رسیده است و اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نشود خسارات زیادی ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با هشدار نسبت به اعمال محدودیت و ممنوعیت‌های کرونا در کرمانشاه ابراز داشت: بعد از پیک سوم شاهد سیر نزولی آمار مبتلایان و فوتی‌ها بودیم، اما افزایش تعداد بستری‌های کرونا در هفته گذشته بسیار نگران‌کننده است و احتمال دارد وارد پیک چهارم بیماری کرونا شویم که بسیار خطرناک است.

وی با تأکید بر اینکه اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نشود، وارد پیک چهارم کرونا می‌شویم، اعلام داشت: متأسفانه آمار بستری‌ها از 130 نفر به 170 نفر رسیده است و اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نشود خسارات زیادی ایجاد می‌شود و علاوه بر جان مردم، متأسفانه مشکلات معیشتی هم ایجاد می‌شود.

بازوند افزود: در هفته‌های گذشته بارها هشدار دادیم و از مردم خواهش کردیم و تقاضا داشتیم که توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند زیرا عملاً سیر نزولی متوقف‌شده و تعداد مبتلایان و بستری‌ها رو به افزایش است.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه گزارش‌های ستاد ملی کرونا احتمال ابتلای کودکان و نوجوانان را در برخی استان‌ها پیش‌بینی کرده است، خاطرنشان ساخت: این روند جدید در رده‌های سنی پایین علائم داشته و بیمار بستری می‌شود و ساده‌انگاری شرایط علاوه بر ورود به پیک چهارم سبب افزایش مرگ‌ومیرها مانند کشورهای اروپایی می‌شود.

بازوند در ادامه بر لزوم مشارکت بیشتر و همدلی و همراهی گسترده‌تر برای مبارزه با کرونا تأکید کرد و گفت: راه‌حل اصلی مبارزه با بیماری کرونا در تغییر رفتار مردم و رعایت توصیه‌های بهداشتی است و اگر رعایت نشود مطمئن باشید کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های کرونایی شامل ترددها و تعطیلی مشاغل را اجرا خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها