موج
کدخبر : ۳۶۲۹۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362906

علی نیکزاد:

نایب رییس مجلس عنوان کرد: بعضی فکر می‌کنند ما با بورس مشکل داریم ما چه مشکلی داریم؟ کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه جمع‌بندی مصوبات سفر یکروزه خود به رفسنجان اظهار داشت: همه ما مدیون ایثار و از خود گذشتگی مدافعان حرم و نیروهای مسلح هستیم، اگر روحیه انقلابی و جهادی نبود، اگر حاج‌قاسم دفاع نکرده بود و جبهه مقاومت را تشکیل نمی‌داد یا باید بی‌غیرتی  و بی عزتی را می‌پذیرفتیم یا در کرمانشاه می‌جنگیدیم.

نیکزاد گفت تصریح کرد: در کشور ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم که دولت به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.

نایب رئیس مجلس با انتقاد از بی عدالتی های صورت گرفته در عمران و آبادانی کشور گفت: در آبادکردن شهرها عدالت اجتماعی رعایت نشده و استعداد طبیعی را در جامعه دنبال نکردیم. ما در عملکردمان طبیعت را به هم زدیم و عدالت اجتماعی را رعایت نکردیم.

نیکزاد خاطر نشان کرد: ۱۰ استان کشور روز به‌روز ترقی و پیشرفت می‌کنند و ۱۴ استان هر روز فقیرتر، در بودجه‌ریزی هم همین‌طور است. باید کل ایران را ببینیم.و در زمینه بودجه ریزی باید عدالت و مناطق کمتر توسعه یافته بیشر دیده شود .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها