موج
کدخبر : ۳۶۲۸۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362869

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان از اجرای برنامه‌های محله محور به مناسبت دهه فجردر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمدعلی احمدی درنشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه برای گرامیداشت دهه مبارک فجر برنامه‌های شاخصی در استان برگزار می‌شود،گفت: نشاط‌آفرینی و امیدآفرینی جزء برنامه‌های ما در دهه فجر امسال است.

وی اضافه کرد: همچنین اجرای رزمایش کمک مؤمنانه، فعالیت‌های محله محور، برپایی یادواره شهدای انقلاب اسلامی ، نورافشانی معابر، عطرافشانی قبور شهدا، برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی به ویژه برای بانوان و توجه به موضوع پیشگامان انقلاب اسلامی از جمله‌ برنامه‌های ما به مناسبت ایام‌الله دهه فجر است.

این مقام مسئول اظهار داشت: مردم با رهبری و هدایت امام راحل، انقلاب را به پیروزی رساندند و همواره ایشان و نایب بر حقشان را چراغ راه خود قرار داده و حرکت کرده‌اند ما نیز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را الگو و سرمشق فعالیت‌های ایام‌الله فجر قرار دادیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به همکاری ارگان‌های مختلف در یک سال گذشته، گفت: کارگروه صنعت و تولید سال گذشته با توجه به تعدد صنایع در اصفهان تشکیل شد و فعالیت‌های این کارگروه امسال جزء برنامه‌هایی است که برای مردم ارائه می‌شود،  همچنین کارگروه‌های کارگری و دانشجویی در استان تشکیل شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها