موج
کدخبر : ۳۶۲۸۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362859

حلوایی زاده:

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت:‌ بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح ولی‌عصر(عج) بار ترافیکی بلوار خلیج فارس را کاهش داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم،‌ عباس حلوایی زاده با اشاره به بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح ولی‌عصر(عج)، اظهار داشت: با بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح ولی‌عصر(عج) شاهد کاهش بار ترافیکی در کمربندی امام علی(ع) ، بلوار خلیج‌فارس و بلوار طالقانی در محدوده تقاطع هستیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم بابیان اینکه درنتیجه احداث این پروژه در هیچ ایامی شاهد بار ترافیکی نخواهیم بود، افزود: قبل از احداث این تقاطع غیرهمسطح شاهد ترافیک بودیم به‌طوری‌که در بلوار خلیج‌فارس ترافیک پس می‌زد.

حلوایی زاده با اشاره به اینکه برای کاهش بار ترافیکی در سطح صفر هم تمام دسترسی‌ها تأمین‌شده است، تأکید کرد: حتی خودروها نیاز نیست چپ‌گرد در سطح میدان انجام بدهند و دوربرگردان‌ها به این منظور تعبیه شده است.

وی با اصلاحات دیگر انجام‌شده همزمان با احداث پروژه هم اشاره کرد و گفت: همزمان با احداث پروژه در سطح صفر نیز تمام خرابی‌های آسفالت اصلاح و خود میدان روکش آسفالت شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از در نظر داشتن ضرورت‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی حین اجرای پروژه نیز خبر داد و گفت: نهرهای آب سطحی نیز حین اجرای پروژه احداث شد و با توجه به قدیمی بودن میدان تقریباً در تمام ‌مسیر آن معارضات تأسیساتی وجود داشت که جابه‌جایی آنها هزینه‌های میلیاردی برای شهرداری به همراه داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها