موج
کدخبر : ۳۶۲۸۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362848

در کمتر از 48 ساعت پس از وقوع سرقت؛

سرهنگ حسین تُرکیان بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه چند نفر نقابدار با تهدید سلاح وارد منزل وی شده و طلاجات، دلار و سکه های طلای موجود در منزل را به سرقت بردند کارآگاهان به سرعت واد عمل شدند و نهایتاً با جمع آوری مستندات بجا مانده از سارقان، هویت اصلی 2 نفر از سارقان به دست آمد و کمتر از 48 ساعت پس از وقوع سرقت در یک عملیات ضربتی متهمان را بدون اینکه فرصت فرار داشته باشند دستگیر کردند. این مقام انتظامی از دستگیری 3 همدست دیگر این سارقان با اعترافات آنان خبر داد و اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 6 قبضه اسلحه غیرمجاز به همراه خشاب های مربوطه، 37 عدد فشنگ جنگی و 23 عدد فشنگ مربوط به سلاح کمری کشف شد. رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه افراد دستگیر شده به سرقت 10 میلیارد ریال اموال از 3 منزل در شهر اصفهان اقرار کردند بیان داشت: این افراد که از سارقان سابقه دار هستند طعمه های خود را از بین کهنسالان متمولی که به تنهایی زندگی می کنند انتخاب کرده و به صورت شبانه با به همراه داشتن سلاح وارد منزل این افراد می شده و اموال آنان را سرقت می کردند که با اقدام سریع پلیس در انهدام این باند از وقوع سرقت های دیگر توسط این افراد شرور گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه چند نفر نقابدار با تهدید سلاح وارد منزل وی شده و طلاجات، دلار و سکه های طلای موجود در منزل را به سرقت بردند کارآگاهان به سرعت واد عمل شدند و نهایتاً با جمع آوری مستندات بجا مانده از سارقان، هویت اصلی 2 نفر از سارقان به دست آمد و کمتر از 48 ساعت پس از وقوع سرقت در یک عملیات ضربتی متهمان را بدون اینکه فرصت فرار داشته باشند دستگیر شدند.

این مقام انتظامی از دستگیری 3 همدست دیگر این سارقان با اعترافات آنان خبر داد و اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 6 قبضه اسلحه غیرمجاز به همراه خشاب های مربوطه، 37 عدد فشنگ جنگی و 23 عدد فشنگ مربوط به سلاح کمری کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه افراد دستگیر شده به سرقت 10 میلیارد ریال اموال از 3 منزل در شهر اصفهان اقرار کردند بیان داشت: این افراد که از سارقان سابقه دار هستند طعمه های خود را از بین کهنسالان متمولی که به تنهایی زندگی می کنند انتخاب کرده و به صورت شبانه با به همراه داشتن سلاح وارد منزل این افراد می شده و اموال آنان را سرقت می کردند که با اقدام سریع پلیس در انهدام این باند از وقوع سرقت های دیگر توسط این افراد شرور گرفته شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    قفل ضد دیلم مجهز به سیستم ضد زورگیری نصب کنند روی درب، دیگه حتی اگر سارقین تا پشت درب هم برسند، غیر ممکنه بتونن از قفل ضد دیلم عبور کنند

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها