موج
کدخبر : ۳۶۲۶۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362632

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونشهر خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونشهر از دستگیری یک دندانپزشک قلابی و کشف400 عدد روکش دندان قاچاق در شهرستان فریدونشهرخبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حمزه یبلوئی گفت: فردی که بدون داشن مجوز و مدرک تحصیلی اقدام به دایر کردن مطب دندانپزشکی کرده و به تجویز دارو برای بیماران می پرداخت توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

وی افزود:‌ ماموران به محل مذکور اعزام و مشاهده کردند مطب دندانپزشکی این فرد بدون هیچ نشان و تابلویی در یک مکان متروکه و غیر بهداشتی قرار گرفته و وی در این مکان به صورت غیرقانونی اقدام به ساخت دندان مصنوعی، عصب کشی ، ارتودنسی ، پُرکردن و انجام روکش دندان و همچنین تجویز داروی های مرتبط برای بیماران می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونشهر عنوان کرد: در بازرسی از محل 100 عدد داروی بی حسی ، 600 عدد کپسول حاوی ماده ترمیم دندان ، 400 عدد روکش دندان که همگی به صورت قاچاق تهیه شده بودند کشف شد .

سرهنگ یبلوئی ‌ با بیان اینکه در استعلام هایی که از دستگاه های مسئول نیز بعمل آمد فعالیت غیرقانونی فرد مذکور محرز شد گفت: در این رابطه با حکم مقام قضائی محل مذکور پلمب و این دندانپزشک قلابی به اتهام مداخله در امور پزشکی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها