موج
کدخبر : ۳۶۱۹۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361913

رییس کل دادگستری استان کردستان با اشاره به دغدغه های حضرت امام خمینی(ره) در خصوص انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی نمادی از حاکمیت دین در زندگی مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام سیدحسین حسینی صبح امروز چهارشنبه در جلسه کارگروه قضایی بزرگداشت دهه مبارک فجر ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: وظیفه ما بعنوان خدمتگزاران نظام و مردم در دستگاه قضایی، تبیین دستاوردها و مبانی قضایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

رییس کل دادگستری کردستان انقلابی گری را عقلانیت و آینده نگری توصیف کرد و گفت: فرهنگ انقلابی باید در میان جامعه نهادینه شود و با این فرهنگ و تفکر است که کارها پیش می‎رود.

وی افزود: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا اقدامات 42 ساله دستگاه قضایی برای مردم تشریح شود و برنامه های آینده نیز در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و با محوریت مدیریت تحول انجام شود.

رییس کل دادگستری استان کردستان انقلاب اسلامی را نمادی از حاکمیت دین در زندگی مردم اعلام کرد و افزود: حضرت امام خمینی (ره) جمهوریت را در کنار اسلامیت محقق کردند.

حجت الاسلام حسینی بر لزوم برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر حول محور شور انقلابی و ولایتمداری تاکید کرد و گفت: جمهوریت نظام جمهوری اسلامی در سه مقطع وقوع انقلاب اسلامی، رحلت حضرت امام خمینی(ره) و تشییع میلیونی سردار حاج قاسم سلیمانی به دنیا ثابت شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان نیز در این نشست دهه فجر را یک مقطع بسیار حساس و مقطع آزادی و رهایی ملت ایران دانست و اظهار داشت :این ایام فرصت بسیار مناسبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست.

حجت الاسلام محمد سادات افزود: شکل گیری و گسترش عدالت و مبارزه با فساد از اهداف امام (ره) بود و ضروری است تا نسل جوان با اهداف واقعی انقلاب اسلامی آشنا شوند و در استان کردستان نیز باید با اجرای برنامه های متنوع خدمات دستگاه‌های قضایی به مردم معرفی شود.

در پایان این جلسه مصوباتی شامل مصاحبه رادیو و تلویزیونی مدیران دستگاه قضایی در استان ، برگزاری ملاقات عمومی با اقشار مختلف مردم ، تقدیر از خانواده معظم شاهد، افتتاح پروژه ها و طرح های عمرانی، ارائه مشاوره قضایی و حقوقی به مردم، بازدید از زندان و اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط ، حضور کارکنان دستگاه قضایی استان در گلزار شهدا ،  کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد ، برگزاری نشست های بینش سیاسی - انقلابی برای کارکنان به تصویب رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها