موج
کدخبر : ۳۶۱۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361560

حسین شفیعی گفت :

رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان خاطرنشان کرد: صدور تاییدیه تحصیلی و دریافت ریز نمرات فقط از طریق سامانه تاییدیه تحصیلی به نشانی اینترنتی https://emt.medu.ir به صورت غیرحضوری امکان پذیر است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، حسین شفیعی رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان با اعلام این خبر افزود: متقاضیان از طریق سامانه تاییدیه تحصیلیhttps://emt.medu.irمی‌توانند صدور تایید مدارک تحصیلی اخذ شده پیش‌دانشگاهی، دیپلم، راهنمایی، متوسطه اول، ابتدایی (دوره های شش ساله) و ابتدایی (دوره های پنج ساله) کلیه سنوات را تقاضا کنند.

وی با بیان روش های اخذ تاییدیه تحصیلی اظهار داشت : متقاضی می تواند از طریق تلفن همراه هوشمند یا رایانه متصل به اینترنت به سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی به نشانیhttps://emt.medu.irمراجعه و فرم‌های تقاضا که شامل اطلاعات هویتی، تحصیلی و استعلام‌ گیرندگان تکمیل  کرده و  در مرحله نهایی با  پرداخت ۲۳۰۰ تومان، رسید هزینه و کد پیگیری را  دریافت کند.

رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: متقاضیانی که تقاضا را برای استعلام گیرندگان بخش‌های خصوصی تکمیل می‌کنند، دقت  کنند که حتما باید عنوان و شناسه ملی ثبت شده را از بخش خصوصی دریافت کنند تا در فرم تقاضا بخش مشخصات استعلام گیرنده، اطلاعات درست را وارد کنند. برای بخش‌های دولتی نیازی به اطلاعات شناسه ملی نیست.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها