موج
کدخبر : ۳۶۱۴۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361405

علیرضا بصیری:

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: مردم با شرایط سختی مواجه هستند و این وظیفه مسئولان است که بدور از تنش ها و با وحدت مشکلات و مسائل مردم را مرتفع کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان،  علیرضا بصیری اذعان کرد: شرایط باید به گونه ای باشد که مردم به مدیران دولتی دسترسی داشته و درد و دل ها و مسائل خود را با مسئولان و مدیران ادارات مطرح نمایند هرچند مدیران نتوانند گره از کار مراجعی باز نمایند اما می توانند همراه و دلسوز مردم باشند.

وی افزود: وضعیت بیماری کرونا در سطح کشور و استان وشهرستان با تمهیدات خوبی که صورت گرفته شرایط رو به بهبودی است اما  این وضعیت شکننده بوده و لازم است مراقبت های لازم انجام پذیرد.

فرماندار شهرستان در خصوص انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری تاکید کرد: در فضای مجازی و رسانه از اشخاص توانا دعوت به عمل آید که بتوانند در در این عرصه وارد شده و افرادی که می خواهند وارد میدان انتخابات شوند مدارک خود را به طور کامل ارائه دهند و تمام دستگاه ها و ادارات در این زمینه هوشیاری خود را افزایش دهند که از امکانات دستگاه ها له یا علیه شخصی استفاده نشود.

بصیری با بیان این مطللب که امسا ل دهه فجر متفاوت با سال های قبل برگزار می شود، بیان داشت: فضای مجازی ظرفیت بالایی دارد که می توان با تدوین برنامه های شایسته ، فعالیت های خوبی در این زمینه انجام داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها