موج
کدخبر : ۳۶۱۲۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361203

جلسه شورای مسکن شهرستان یزد با دستور کار بررسی آخرین اقدامات در خصوص مسکن مهر زارچ و بررسی مسائل مسکن ملی شهرستان یزد در محل فرمانداری یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، جلسه شورای مسکن شهرستان یزد با دستور کار بررسی آخرین اقدامات در خصوص مسکن مهر زارچ و بررسی مسائل مسکن ملی شهرستان یزد به ریاست محمدجواد آقایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری یزد در محل فرمانداری یزد تشکیل شد.

در نشست شورای مسکن شهرستان یزد که مسئولان راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، شهرداری، بخش زارچ، بخشدار مرکزی یزد و ..حضور داشتند، زمین های بخش زارچ و شهر یزد در خصوص ساخت مسکن ملی بررسی شد.

محمدجواد آقایی در ادامه این نشست به خبرنگار خبرگزاری موج یزد گفت: در شهرستان یزد زمین هایی در بخش های آزادشهر، بلوار نواب و.. اختصاص یافته است و در منطقه شاهدیه نیز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یزد متولی آن است و هفته جاری زمین اختصاص خواهد یافت و عملیات آن آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در بخش زارچ هنوز زمین توسط راه و شهرسازی یزد تخصیص نیافته است، گفت: مقرر شد هر چه سریعتر پیرامون تخصیص زمین به مسکن ملی بخش زارچ با کمک شهرداری و همه دستگاه های مربوطه اقدام شود تا زمینی بدون معارض در اختیار طرح قرار گیرد.

 

اختصاص 120 واحد مسکونی به متقاضیان مسکن ملی شهرستان یزد

وی در خصوص بحث مسکن مهر زارچ  که تاکنون تکمیل نشده است، گفت: بخشی از کار در مسکن مهر زارچ راکد مانده بود که باید با همکاری ادارات تعیین تکلیف شود.

گفتنی است در این نشست مطرح شد: 10 هزار نفر در کل استان یزد وضعیت مسکن ملی را تایید نهایی کردند که 5779 نفر در شهرستان یزد افتتاح حساب و 4546 نفر واریز وجه برای ساخت مسکن ملی داشتند و در کل استان یزد 6459 نفر واریز وجه انجام دادند که 120 واحد مسکونی به متقاضیان مسکن ملی شهرستان یزد اختصاص یافته است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها