موج
کدخبر : ۳۶۱۱۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361131

رئیس قوه قضاییه:

آیت‌ الله رئیسی در دیدار با اعضای شورای تأمین کرمانشاه تأکید کرد: کوله بری یک مسئله است و قاچاق حرفه‌ای یک مسئله دیگر، باید با جریاناتی که کوله برها را سازمان‌دهی کرده و از آن‌ها سوءاستفاده می‌کنند برخورد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس قوه قضاییه در نشست شورای تأمین کرمانشاه با تأکید بر ریشه‌کنی قاچاق سازماندهی شده که از زحمات کوله بران سوءاستفاده می‌کنند، ابراز داشت: قاچاقچی اصلی همان کاخ‌نشینی است که از عده‌ای کوله بر سوءاستفاده می‌کند.

وی خاطرنشان ساخت: اینکه ما کاری که انجام می‌شود را ساماندهی نمی‌کنیم و بعد افراد را به‌عنوان «متخلف» تلقی می‌کنیم اصلاً قابل‌قبول نیست و این قطعاً ناتوانی محض است.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای شورای تأمین استان کرمانشاه، بابیان اینکه وزارت صمت، گمرک و نیروی انتظامی با اجرای مصوبه دولت و فراهم کردن زیرساخت‌های بازارچه مرزی در کرمانشاه، زمینه را برای قانونمند کردن فعالیت کوله بران فراهم کنند، گفت: ما به‌عنوان حکومت مسئولیت داریم؛ هر دستگاهی در این زمینه اعم از قوه قضاییه و نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و وزارت بهداشت و ... باید وظایف کار خودشان را انجام دهند.

رئیس دستگاه قضا تأکید کرد: اینکه ما کاری که انجام می‌شود را ساماندهی نمی‌کنیم و بعد افراد را به‌عنوان «متخلف» تلقی می‌کنیم اصلاً قابل‌قبول نیست و این قطعاً ناتوانی محض است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها