موج
کدخبر : ۳۶۱۱۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361108

امرالله اصغری خبر داد:

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا از راه اندازی نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، امرالله اصغری گفت: نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه با اعتبار 100 میلیون تومان راه‌اندازی شد.

وی نصب نیروگاه خورشیدی در امامزاده میرزین العابدین ورزنه را از دیگر اقدامات صورت گرفته دانست و اضافه کرد: این طرح نیز با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان از محل تسهیلات سازمان اوقاف اجرایی شده است.

این مقام مسئول با اشاره به عملیات اجرایی صورت گرفته در موقوفات شهرستان بن رود و جرقویه علیا اظهار داشت: اتمام سفید کاری حرم امامزاده علی بن محمد روستای جندان با اعتبار 100 میلیون تومان از جمله اقدامات صورت گرفته بود که این اعتبار با کمک خیران تامین شده است.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا با اشاره به عملیات سنگ فرش حیات امامزاده خیرالنساء روستای فارفان بخش بن رود ابراز داشت: این سنگ فرش به مساحت یک هزار و 100 متر مربع است که با 60 میلیون تومان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه عملیات کاشی کاری و آجر نما رواق بیرونی امامزاده ابوسعید روستای دستجرد بخش جرقویه علیا به مساحت تقریبی 350 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون تومان در حال اجرا است، ادامه داد: این پروژه به زودی بهره برداری می‌شود.

اصغری ورزنه با اشاره به عملیات سنگ فرش حیات زیارتگاه سید حسن و سید مصطفی شهر حسن آباد به متراژ 500 مترمربع ادامه داد: این پروژه با هزینهای بالغ بر 150 میلیون تومان توسط خیر نیک اندیش آقای شاپور محمدی اجرایی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها