موج
کدخبر : ۳۶۰۸۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360898

سید محمد رستگاری تاکید کرد:

فرماندار یزد گفت: اتباع غیرمجاز باید طرد بشوند و متخلفین اتباع مجاز نیز کارت آنها ابطال خواهد شد و محلات زیادی هم اعلام آمادگی کردند و در حال همکاری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، به ریاست فرماندار یزد جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و زنان خانواده با موضوع ساماندهی اتباع خارجی در محله گازرگاه یزدو با حضور معتمدین محله در سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، در این جلسه سید محمد رستگاری فرماندار یزد اظهار داشت:  ساماندهی اتباع مجاز در محلات شهر به‌عنوان کار مهم و جدی تلقی می‌گردد که با همکاری و همراهی افراد ساکن در همان محلات امکان پذیر می باشد.

وی افزود: در همه حوزه‌هایی که فلوچارت تهیه شده است وارد شده‌ایم و خوشبختانه با همراهی مسؤلین مرتبط اقدامات تاثیرگذاری انجام شده است ودر کمیته اجتماعی، محلات متعددی اعلام آمادگی کرده‌اند که درحال پی‌گیری می باشد.

فرماندار یزد تاکید کرد: اتباع غیرمجاز باید طرد بشوند و متخلفین اتباع مجاز نیز کارت آنها ابطال خواهد شد.

همچنین درادامه فرماندار یزد در خصوص فلوچارت کمیته‌های کارگروه ساماندهی اتباع خارجی، تشکیل کانون ساماندهی اتباع خارجی در محلات ، بررسی و شناسایی اتباع مجاز و غیرمجاز ساکن در محله ، برنامه‌ریزی برای ساماندهی و برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف.... وهمچنین اقداماتی که می بایست در محله (تشکیل کانون ساماندهی اتباع محله در جهت شناسایی اتباع خارجی ، برگزاری جلسه با اتباع مجاز محله در راستای ارتقای شرایط حضور اتباع مجاز ساکن در محل و برگزاری دوره‌های آموزشی) انجام پذیردتوضیحات لازم را به مدعوین ارائه نمود که  پس از بحث وتبادل نظر پیرامون مسائل مطرح شده تصمیماتی لازم اتخاذ شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها