موج
کدخبر : ۳۶۰۵۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360559

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 8 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که 4 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به بستری شدن 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا گفت: 6 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد دو نفر اهل آران و بیدگل و چهار نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۰ سال و حداقل سن بستری ۳۱ سال است.

این مقام مسئول توضیح داد: در حال حاضر 76 بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که 63 مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و 13 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 23 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند که 21 نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و 2 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که یک زن ۸۶ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

وی بیان داشت: تاکنون 116 هزار و 403 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 43 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها