موج
کدخبر : ۳۶۰۵۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360505

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان بیان داشت: یکی از مشکلات در صدور سند برای موقوفات ناشناخته بودن برخی از موقوفات است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در جلسه مشترک با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید سلیمانی با بیان اینکه ولی خون شهید قاسم سلیمانی امت اسلام هستند، با بیان اینکه یکی از مشکلات در صدور سند برای موقوفات ناشناخته بودن برخی از موقوفات است، ادامه گفت: در این زمینه از ظرفیت نیروهای بازنشسته اوقاف در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه تلاش اداره اوقاف همراهی با اداره ثبت در زمینه صدور اسناد مالکیت برای موقوفات بوده است، ابراز داشت: تاکیدات زیادی را به روسای ادارات اوقاف داشته ایم تا در خصوص اسناد مالکیتی اقدام کنند و گزارشی از روند فعالیت آنها و مشکلاتی که دارند را در جلسه دوشنبه این هفته داشته باشیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از مشکلات در صدور سند برای موقوفات ناشناخته بودن برخی از موقوفات است، ادامه داد: در این زمینه از ظرفیت نیروهای بازنشسته اوقاف در دستور کار داریم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: پیش بینی طرح‌های تشویقی و پرداخت هزینه برای افرادی که در این زمینه با اوقاف همکاری می کنند نیز در دستور کار است.

سند مالکیت

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها