موج
کدخبر : ۳۶۰۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360198

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی از برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از آذربایجان شرقی، طبق مصوبه ۲۹ آذرماه سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

نوبت نخست این آزمون روز گذشته ۱۱ دی ماه با رقابت ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر برگزار شد. امروز جمعه نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند. 

نتیجه نهایی این آزمون در دهه نخست بهمن ماه منتشر می شود.

حیدر فتح زاده در گفت‌وگو با خبرنگار موج با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی در آذربایجان شرقی اظهار داشت: هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار شد.

وی افزود:  این آزمون در شهرستان های تبریز، اهر، آذرشهر، اسکو، بناب، مرند، ملکان، مراغه و میانه در روزهای یازدهم و دوازدهم دی برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی به تعداد شرکت کنندگان  این آزمون نیز اشاره کرد و گفت:  20611 نفر در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد نزدیک 59 درصد خانم ها و 41 درصد را آقایان تشکیل می دهند.

فتح زاده ادامه داد: از این تعداد شرکت کننده 1627 که 7.9 درصد شرکت کنندگان را شامل می شود پس از قبولی در این آزمون پذیرش خواهند شد.

وی درپایان گفت: بیشترین تعداد قبولی این آزمون به تعداد 1492 نفر  مربوط به آموزش و پرورش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها