موج
کدخبر : ۳۶۰۱۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360134

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: بیش از یک سوم مشترکین شهر لمزان کم مصرف بوده و با اجرای طرح آب امید، این مشترکان از پرداخت آب بها معاف می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رضایی سردره معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با بیان اینکه بیش از یک سوم مشترکین شهر لمزان کم مصرف بوده و حداکثر 6 متر مکعب در ماه آب مصرف می کنند، گفت: با اجرای طرح آب امید ، این مشترکان از پرداخت آب بها معاف می شوند.

به گفته رضایی الگوی مصرف هرمزگانی ها در ماه 16 متر مکعب است و در اجرای این طرح مشترکینی که تا دو برابر الگو آب مصرف ‌کنند پر مصرف و مشترکین با مصرف بالاتر از دو برابر الگو، بد مصرف تلقی خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به خواسته اهالی برای بررسی قبوض صادره گفت: افرادی که در این زمینه ابهاماتی داشتند از نزدیک قبوض شان بررسی و مقرر شد سایر موارد نیز در مرکز شهرستان مورد بررسی قرار گیرد.

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همچنین در بازدید میدانی از شهر لمزان به موضوع عدم نصب مستقیم پمپ بروی شبکه ها تاکید کرد و گفت: مشترکان برای نصب پمپ ابتدا بایستی آب را از شبکه بصورت مستقیم وارد یک مخزن متعادل کننده کرده و سپس در صورت نیاز از مخزن پمپاژ شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها