موج
کدخبر : ۳۵۹۹۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359923

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی رویداد کم نظیر و بزرگ بود وو نظام سلطه اولین شکست راهبردی و تاثیرگذار را متحمل شد و شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نشان از شکست آمریکایی‌ها است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در مراسم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ۱۶۵۰ شهید دارالعباده یزد در ورزشگاه شهید نصیری یزد با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) یک اتفاق کم نظیر و  باورنکردنی بود، گفت: تشیع در مبارزات چند صد ساله به ویژه مبارزاتی که در دوران مرجعیت امام خمینی اتفاق افتاد، مبارزان این راه سختی‌های بسیاری داشتند اما استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی رویداد کم نظیر و بزرگ بود.

وی با بیان اینکه ایجاد جمهوری اسلامی آغازی جریان نو در تاریخ بشریت است و از لحظه ای که انقلاب پیروز شد، تاریخ بشریت مسیرش را تغییر داد و نظام سلطه اولین شکست راهبردی و تاثیرگذار را متحمل شد.

سلیمانی با اشاره به دسیسه دشمنان بر ضد انقلاب در هر لحظه، افزود: دشمنان دست به جنایت و خیانت زدند و همچنان هم ادامه دارد و همواره نظام اسلامی پیروز است چراکه آمریکایی‌ها در مقابل انقلاب اسلامی نتوانستند در هیچ صحنه ای به پیروزی دست پیدا کنند و شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نشان از شکست آمریکایی‌ها است.

وی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی برای استقرار صلح و عدالت و دفع شر اشرار و انسان‌های وحشی که کل منطقه مرکزی جهان اسلام را هدف گرفته بودند وارد نبرد شد و او زمانی وارد عراق شد که داعش در فرودگاه بغداد حضور پیدا کرده بود و اماکن متبرکه جهان اسلام در کشور عراق تهدید شده بود وگرنه سردار سلیمانی به دنبال جنگ نبود.

 

شهید سلیمانی؛ مصلح بزرگ جهانی

وب افزود: شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی و ناجی مسلمانان منطقه بود و با روحیه انقلابی و تفکر بسیجی مسیر فتنه‌های دشمنان را به سمت خودشان تغییر داد.

وی با اشاره به اینکه سوریه در مسیر رساندن کمک به فلسطین بود مورد حمله دشمن قرار گرفت و مردم مظلوم فلسطین همچنان گرفتار ظلم و غارتگری هستند،  ادامه داد: شهید سلیمانی با دعوت عراق به این کشور رفت.

وی افزود: در سوریه ۸۰ درصد خاک و ارتش سوریه در دست داعش بود و در دمشق فقط منطقه حکومتی در اختیار حکومت سوریه بود و حاج قاسم سلیمانی در سوریه حضور پیدا کرد و با تشکیل بسیج مردمی و به کار گیری نیروهای این کشور و تشکیل بسیج مردمی در عراق، شر یک فتنه بزرگ را از جهان اسلام دفع کرد و مناطقی که تا دو سال در محاصره داعش بودند را آزاد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها