موج
کدخبر : ۳۵۹۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359908

سردار جمال شاکرمی اعلام کرد:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ حمله به خیمه ولایت و مبانی اسلام بود،گفت: ۹ دی بازخوانی حادثه انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سردار جمال شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مزار شهدای گمنام مهران ،افزود: شهید سلیمانی درس های بزرگی به ما داد، اساس مکتب حاج قاسم "بصیرت" است، افراد زیادی تلاش کردند تا این موضوع را نادیده بگیرند و یا فاصله ایجاد کنند اما وصیت نامه حاج قاسم به خوبی نشان می دهد که اساس مکتب این سردار بزرگ بصیرت است.

وی اظهار داشت: فتنه گران در حوادث سال ۸۸ شعار نه غزه و نه لبنان سر می‌دادند ، اما در عمل برای ایران هیچ اهمیتی قائل نبودند و کشور را به هرج و مرج کشاندند، در واقع می خواستند با طرح این شعار اسلام و انقلاب را درمقابل وطن پرستی قرار دهند ، در حالیکه ما می بینیم در دیدار تاریخی رهبر معظم انقلاب با خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایشان تاکیدات ویژه‌ای بر ارادت ایرانیان وطن پرست به شخصیت حاج‌قاسم به عنوان سرباز اسلام و انقلاب داشتند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام تصریح کرد:در جریان فتنه ۸۸ دیدیم که خواص دچار انحراف شدند، این فتنه زوایای پنهانی دارد برای همین است که عده ای همچنان از ۹ دی می‌ترسند برای آنکه ماهیت آنها را روشن می کند، علت اصلی هجمه ها در حوادث سال ۸۸ حمله به مبانی اسلام و خیمه ولایت بود و از این جهت ۹ دی خط قرمز ملت ایران است.

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه ۹ دی روز بازخوانی حادثه انقلاب اسلامی است، فتنه گران در سال ۸۸ همانند خواص بی بصیرت در دوران امیرالمؤمنین(ع) در مقابل ولی زمانشان قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: از زمان پیروزی انقلاب تاکنون فتنه های مختلفی صورت گرفته است اما فتنه ۸۸ پیچیده ترین شیوه دشمنان در مواجه با ملت ایران بود به این علت که نه تنها دشمنان خارجی بلکه همه جریان های غیرهمسو، نخبگان غربگرا و بی بصیرت در مقابله با نظام ودورود  مردم همگام شدند.

وی با بیان اینکه فتنه گران به جای آنکه در چارچوب قانون عمل کنند، شهرها را به آشوب کشیدند در حالی می توانستند از مسیر درست و قانونی وارد عمل شوند اما رفتار آنها مقدمه تخریب اموال عمومی، حمله به مساجد و قرآن و ارزش ها را فراهم کرد، اظهار داشت: دشمن شناسی اصل مهمی است، چون دشمن هر بار از طریق مختلف ورود می‌کند. حوادث سال ۸۸ با هدایت های بی بدیل رهبر معظم انقلاب و حضور آگاهانه مردم نقش بر آب شد و نشان داد بصیرت رمز عبور از موقفگاها است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام خاطرنشان کرد: ۹ دی درس های بزرگی داشت که از جمله آنها می توان به توجه مردم به دشمن شناسی، اتکا به رهبری بعنوان امام و پیشوا و نیز حضور مردم در صحنه دفاع از انقلاب و نظام اشاره کرد.

سردار شاکرمی افزود: هرچند امسال به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی مردم نتوانستند بصورت گسترده در مراسمات بزرگداشت حماسه ۹ دی شرکت کنند ، اما در عمل نشان دادند که در سخت ترین شرایط نیز دشمنان خود را به خوبی می شناسند و در تبعیت از رهبری انقلاب و دفاع از آرمان ها همواره در صحنه هستند.

مراسم بزرگداشت نهم دیماه و سالروز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت صبح امروز بصورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی  و در فضای باز در مزار شهدای گمنام شهر مهران برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها