موج
کدخبر : ۳۵۹۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359739

به مناسبت کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان یزد؛

در راستای تکریم مقام شهدای والامقام، تصمیم گرفته شد تا سازمان جهاد کشاورزی و ادارت کل زیرمجموعه آن نسبت به مشاوره کشاورزی و اقتصادی به 4000 کشاورز و علاقه مند به مباحث تولیدی استان یزد اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، با حضور مسئولین بخش کشاورزی استان یزد و متولیان برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان یزد از طرح مشاوره کشاورزی رونمایی شد.

سید جمال سجادی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد به همراه مدیران کل دامپزشکی و منابع طبیعی و حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان یزد با حضور در محل حسینیه ثارالله یزد از طرح مشاوره کشاورزی به مناسبت برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان رونمایی نمودند.

بر پایه این گزارش در این طرح و در راستای تکریم مقام شهدای والامقام، تصمیم گرفته شد تا سازمان جهاد کشاورزی و ادارت کل زیرمجموعه آن نسبت به مشاوره کشاورزی و اقتصادی به 4000 کشاورز و علاقه مند به مباحث تولیدی استان اقدام نمایند.

به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، در این طرح همچنین از مشارکت بسیج جامعه مهندسین استان یزد در راستای آموزش و ارائه مشاوره به کشاورزان و بهره برداران کمک گرفته می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها