موج
کدخبر : ۳۵۹۳۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359382

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ازآغاز طرح پایش مصرف گاز در ادارات استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی بیان کرد: طرح پایش میزان مصرف گاز در ادارات و سازمان‌های دولتی با هدف صرفه‌جویی و مدیریت انرژی، میزان مصرف گاز در استان آغاز شده است.

وی با تاکید بر ضرورت صرفه جویی مشترکین خانگی و اداری در مصرف گاز، اظهار داشت: این شرکت در انجام رسالت سازمانی و مسولیت اجتماعی خود، دمای رفاه ادارات استان را رصد کرده و از نزدیک مورد پایش قرار می دهد.

سید مصطفی علوی افزود: با برودت هوا و ورود جبهه هوای سرد و افزایش مصرف گاز و براساس بخشنامه صرفه جویی مصرف بهینه و ایمن از سوی معان اول رئیس جمهور و تشکیل جلسات مرتبط در استانداری و ابلاغ به تمامی ادارات و نهادهای دولتی در جهت رعایت حداکثرصرفه جویی، شرکت گاز اصفهان اقدام به تشکیل گشت های پایش مصرف گاز در ادارات و ارگانهای دولتی نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه این گشت به صورت مستمر در ساعات کاری ایام هفته و نیز در تعطیلات پایان هفته ، مصرف گاز و رعایت دمای رفاه در ادارات و ساختمان‌های دولتی را پایش می‌کند، یادآور شد: در صورت عدم رعایت ضوابط مصرف منطقی یا عدم رعایت دمای رفاه، در مرحله اول اخطار کتبی به این ادارات ابلاغ می‌شود و در صورت عدم رعایت منجر به قطع گاز آنها خواهد شد.

این مقام مسئول از مدیران ادارات خواست وسایل گرمایشی سازمان‌ها یک ساعت قبل از اتمام ساعت کاری و نیز در تعطیلات آخر هفته خاموش باشند.

وی در خصوص پایداری جریان گاز در این فصل از سال تاکید کرد: با بسترسازی و تقویت زیرساخت های خطوط انتقال و شبکه های گازرسانی، روند تداوم خدمت رسانی به مردم استان از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده و امیدواریم امسال و با اجرای تمهیدات لازم هیچگونه قطعی گازی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان اضافه کرد:با توجه به کاهش دما و افزایش مصرف گاز طبیعی در چند ماه مانده به پایان سال جاری مصرف منطقی در این حامل انرژی بسیار مهم بوده و مشترکین گرامی با رعایت الگوی مصرف بهینه و رعایت دمای رفاه ( ۱۸ الی ۲۱ درجه سانتیگراد)  این شرکت را در ارائه خدمات مستمر یاری خواهند داد.

به گزارش موج؛  در حال حاضر تمامی شهرها و بالغ بر 1060 روستا از 1238روستای مشمول گازرسانی در سطح استان از نعمت گاز بهره مند هستند و سالانه حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز توزیع می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها