موج
کدخبر : ۳۵۹۰۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359050

رئیس مخابرات شهرستان شهرضا خبر داد:

رئیس مخابرات شهرستان شهرضا از ارتقاء تجهیزات مخابراتی در شهرستان شهرضا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهدی عمران پور بیان داشت: مراحل طراحی ، نصب و راه اندازی دو عدد ONU با هدف کاهش مسیرهای کابل مسی و سرویس دهی بهتر، در شهرستان شهرضا، توسط مخابرات استان اجرایی شد.

وی گفت: با بررسی های انجام شده، مشکل تلفن ثابت در محله های خیابان شهید چاووشی، بلوار امام خمینی و کوچه شهید خان احمدی شناسایی و پس از نصب ONU در محله شهید چاووشی ، برگردان تعداد ۲۷۵ خط موجود در محل و همچنین دایری بیش از ۵۰ خط جدید با کمترین زمان قطعی انجام شد.

مهدی عمران پورافزود: در این راستا  ONU منصوبه در بلوار امام خمینی نیز راه اندازی شده و آماده برگردان می باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: مشترکان در صورت نیاز به تلفن ثابت می توانند نسبت به ارائه درخواست خود در مناطق مذکور اقدام نمایند .

رئیس اداره مخابرات شهرضا  با اشاره به آثار این توسعه فنی اعلام کرد : با راه اندازی این دو عدد ONU در بلوار امام خمینی و خیابان شهید چاووشی ، تعداد ۲۵۶ پورت ADSL  برای متقاضیان این مناطق فراهم گردید.

عمران پور از آمادگی این شهرستان برای واگذاری سرویس های مختلف بر پایه فیبر نوری در برخی از مناطق این شهرستان خبر داد و گفت:  در صورت وجود  متقاضی استفاده از سرویس فیبر نوری،پس از انجام بررسی فنی ارائه طرح ، امکان واگذاری این سرویس به مشترکان وجود خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها