موج
کدخبر : ۳۵۹۰۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359048

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 22 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی 22 بیمار جدید حاد تنفسی بیان داشت: در شبانه روز گذشته 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه در شبانه روز اخیر 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، گفت:5 نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و سه نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

این مقام مسئول با اشاره به ابتلای 22 نفر به کرونا در شبانه روز گذشته گفت: از ابتدای شیوع تاکنون تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت به ۱۲ هزار و 694 مورد افزایش یافت.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر درمجموع 112 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 98 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 14 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: 45 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 41 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

مروجیتوضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌است که این بیماران دو زن 64 و 67 ساله بوده اند.

این مقام مسئول بیان داشت: تاکنون 113 هزار و 54 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 903 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها