موج
کدخبر : ۳۵۸۹۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358960

محمدحسین خلیلی اردکانی خبر داد:

رئیس کمیسیون تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج بر استفاده از نیروی انسانی متخصص در روند خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد و گفت: شهرداران مناطق ‌برنامه جامع و الگویی برای استفاده بهینه از نیروهای بالقوه شهرداری تدوین و اجرا کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، محمدحسین خلیلی اردکانی در سه شنبه های نظارتی در بازدید از منطقه ۷ شهرداری کرج اظهار داشت: با توجه به تورم بدنه شهرداری‌ از نیرو، نیروهای کارآمد و متخصص و کارشناس شناسایی شوند زیرا این  موضوع بدون شک روی عملکرد شهرداری برای خدمت رسانی تاثیر می‌گذارد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه کار برای نیروها تعریف شود، تصریح کرد: نیروی انسانی متخصص عامل مهمی در ارتقای کیفیت و بهره وری محسوب می شود که با استفاده از آن می توان به اهداف پیش بینی شده دست یافت.

خلیلی اردکانی بیان کرد: در جهت ارتقای کیفیت و بهره وری باید به سمت به کارگیری نیروی متخصص در حوزه های مختلف گام برداشت تا بتوان با این ظرفیت به نقطه مطلوب رسید.

رئیس کمیسیون تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه شاخص اصلی پیشرفت و پس‌رفت یک منطقه به عملکرد سرمایه انسانی آن وابسته است، یادآور شد: یکی از مشکلات و معضلاتی که شهرداری ها با آن مواجه هستند افزایش نیروی انسانی است که این امر باعث نداشتن بازدهی و کیفیت کار مفید می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها