موج
کدخبر : ۳۵۸۹۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358953

نیکوکار یزدی که سال گذشته نیز مبلغ ۴۰ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نموده بود، با حضور در دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، هزینه مراسم چهلم مادر بزرگ خود را که به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، نیکوکار یزدی مبلغ ۵۰ میلیون تومان هزینه مراسم چهلم مادر بزرگ خویش را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد و زمینه آزادی یک محکوم مالی را از زندان فراهم نمود.

نیکوکار یزدی که سال گذشته نیز مبلغ ۴۰ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نموده بود، با حضور در دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، هزینه مراسم چهلم مادر بزرگ خود را  که به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد و یک محکوم مالی جرائم غیر عمد را از زندان آزاد نمود.

این نیکوکار یزدی که اصرار داشت نام و تصویرش فاش نشود در این خصوص گفت: در این ایام که بیماری منحوس کرونا جان بسیاری از هموطنان ما را می گیرد، بسیار زیباست تا هزینه هایی که صرف اموری مانند مراسم های ترحیم و .... میشود به کارهای خیری مانند آزادی زندانیان اختصاص داده شود تا با این حرکات نیکو بتوانیم باعث شاد نمودن دل افرادی باشیم که به دلایل جرائم غیر عمد در زندانها به سر میبرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها