موج
کدخبر : ۳۵۸۸۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358899

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 190 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روز گذشته یک هزار و 125 بیمار مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست کرونا در اصفهان به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 190 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اظهار کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 98 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی افزود: همچنین در این بازه زمانی تعداد 86 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 23 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 14 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر 664 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 205 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها