موج
کدخبر : ۳۵۸۸۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358860

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خبر داد:

قائم مقام کمیته امداد اصفهان از افتتاح ۱۰ مرکز نیکوکاری جدید در استان اصفهان در ایام ولادت با سعادت حضرت زینب (س) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباسعلی  زارعان با بیان اینکه مراکز نیکوکاری با محوریت معتمدین محلی و با نظارت و راهبری کمیته امداد اصفهان تشکیل می شوند، اظهار کرد: در ایام ولادت با سعادت حضرت زینب (س) ۱۰ مرکز نیکوکاری جدید در استان اصفهان افتتاح شده است.

وی با تاکید بر جایگاه ویژه مراکز نیکوکاری در برنامه های مشارکت مردمی این نهاد، گفت: این مراکز در شهرستان های سمیرم، گلپایگان، خوانسار، خمینی شهر و منطقه چهار اصفهان، مشغول جمع آوری کمک های نیکوکاران و توزیع آنها به نیازمندان در محدوده فعالیت خود هستند.

عباسعلی  زارعان ادامه داد:مراکز نیکوکاری با محوریت معتمدین محلی و با نظارت و راهبری کمیته امداد اصفهان تشکیل می شوند که تاکنون ۳۴۷ مرکز نیکوکاری در نقاط مختلف استان راه اندازی شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان تمرکز زدایی از ارائه خدمات حمایتی و همچنین ایجاد بستری مناسب برای شناسایی، حمایت و توانمندسازی نیازمندان را از جمله مهمترین اهداف این نهاد از گسترش این مراکز عنوان کرد و افزود: علاوه بر این می توان با کمک به رشد مراکز تخصصی خیریه که بر حوزه هایی مانند اشتغال، آموزش و بهداشت و درمان تمرکز می کنند به هدایت صحیح و افزایش بهره وری منابع موجود در عرصه خیر و احسان کمک کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها