موج
کدخبر : ۳۵۸۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358659

به مناسبت شب یلدا صورت گرفت؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از کمک بیش از 4 میلیارد تومانی اصفهانی ها به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان به مناسبت شب یلدا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار داشت: به مناسبت شب یلدا مردم خیراندیش و نیکوکار استان اصفهان تا کنون بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و  نیازمند کمک کرده اند.

 وی گفت: کمیته امداد اصفهان چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک های یلدایی مردم نیکوکار استان را در قالب ۱۸ هزار و ۸۵۷ سبد کالا، میوه، آجیل و ۲۱ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم به نیازمندان و مددجویان توزیع کرده است.

اینت مقام مسئول ادامه داد: کمک هایی که تاکنون جمع آوری شده در قالب ۱۸ هزار و ۸۵۷ سبد کالا، میوه و آجیل و همچنین ۲۱ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم به مددجویان و نیازمندان در نقاط مختلف استان توزیع شده یا در حال توزیع است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: تمام اقلام اهدا شده به همت خیران، نیکوکاران، حامیان ایتام و فرزندان محسنین و با همکاری مراکز نیکوکاری و هم افزایی این نهاد تهیه شده است.

زارع با اشاره مجدد به ادامه داشتن روند جمع آوری و توزیع کمک های نیکوکاران در این زمینه، گفت: همشهریان عزیزی که قصد کمک به نیازمندان با این نیت را دارند، می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان از کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* و همچنین شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها