موج
کدخبر : ۳۵۸۵۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358569

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان از کمک 50 میلیون ریالی اوقاف گلپایگان به بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی بیان کرد: اوقاف گلپایگان به منظور کمک به بخش درمان در بحران کرونا 50 میلیون ریال از محل درآمد امامزادگان 17 تن به بیمارستان عیسی ابن مریم کمک کرد.

اهدای 900 بسته معیشتی به نیازمندان

وی در ادامه به تهیه 900 بسته کمک معیشتی از محل درآمد موقوفات و کمک خیران برای هدیه به نیازمندان اشاره کرد و گفت: از این تعداد 100 بسته مربوط به طرح شهید سلیمانی بوده است که همچنان نیز ادامه دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: هزینه تامین بسته‌های معیشتی از محل درآمد امامزاده 17 تن و محل موقوفات فقرا و نیازمندان میرزا یحیی خان، محمد جواد شادگانی و دیگر موقوفات پرداخت شده است.

حجت الاسلام نصیرالاسلامی با اشار ه به تملک و آزادسازی یکی از واحدهای تجاری امامزادگان 17 تن با پیگیری های انجام شده ابراز داشت: با توجه به اینکه برخی از واحدهای تجاری بر خیابان واقع در طرح جامع بوده و مشکلاتی برای تردد  زائران و هیئات مذهبی ایجاد کرده بود با پیگیری‌های انجام شده واحد تجاری تملک شد از محل درآمد امامزادگان آزادساری و تخریب شد.

وی اضافه کرد: همچنان پیگیر تملک یکی دیگر از واحدهای تجاری در صورت همکاری مالکان محترم و پیگیری‌های هیئت امنا هستیم تا طرح جامع امامزادگان 17 تن را به خوبی اجرایی کنیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان در ادامه به ثبت یک وقف جدید در گلپایگان اشاره کرد و ادامه داد: این وقف توسط بانوی خیر ربابه صباعی در قالب یک واحد مسکونی با نیت خانه عالم و سکونت روحانی مسجد محل گوگد به ثبت رسیده است.

وی افزود: ارزش ریالی این منزل مسکونی هشت میلیارد ریال برآورد شده است.

حجت الاسلام نصیرالاسلامی همچنین به برگزاری جشن‌های میلاد ائمه در فضای مجازی با همکاری امامزادگان و مداحان اشاره کرد و گفت: کرونا نتوانست برگزاری برنامه‌های فرهنگی اوقاف گلپایگان را تحت تاثیر قرار دهد و شهروندان نیز از این روند برگزاری برنامه‌های مذهبی استقبال خوبی را داشتند.

وی با اشاره به اجرای مسابقات فرهنگی در کنار اجرای برنامه‌های مذهبی در صفحات مجازی امامزادگان و همچنین صفحات مجازی ویژه شهرستان گلپایگان گفت: تاکنون در این مسابقات 64 هدیه نقدی به برندگان پرداخت شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان همچنین به آئین گرامی‌داشت روز پرستار اشاره کرد و گفت: برای این امر به 12 نفر از پرستاران شهرستان که نام زینب و حسین را دارند علاوه بر تجلیل هدیه نقدی نیز اهدا شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها