موج
کدخبر : ۳۵۸۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358504

علیرضا بصیری اعلام کرد؛

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: در شرایط محدودیت های کرونایی 23 هزار کسبه شهرستان خمینی شهر بیکار شده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در جلسه شورای اداری شهرستان در جمع مسئولان شهرستان ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: حضرت زینب بانویی است که با دیدن مصائب بزرگ دست از رسالت خویش برنداشت و پرستاران کشور در این یک سال ایثار گونه از بیماران پرستاری می کنند و رهرو بانوی دشت کربلا هستند و تمام وجود خود را برای خدمت رسانی در کف دست نهاده اند.

وی از شهروندان درخواست کرد: یلدای امسال از دور همی ها و جمع شدن خانواده ها کنار یکدیگر جهت حفظ سلامتی عزیزانشان پرهیز نمایند و این مراسم را در فضای مجازی انجام دهند و این وضعیت بیکاری که برای 23 هزار کسبه شهرستان به وجود آمده است بر همه لازم است که دور همی های خود را نداشته باشند.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که محدودیت های کرونایی بیماری  را کاهش داده و تعداد بیماران بستری به چهل نفر رسیده است، افزود: این کاهش با ایجاد محدودیت ها و رعایت اصول بهداشتی توسط مردم ایجاد شده است.

فرماندار شهرستان خمینی شهر با اشاره به اینکه وضعیت شهرستان نارنجی است، گفت:گروه های یک و دو می توانند فعالیت خود را ادامه دهند وفعالیت گروه های  3و 4 تعطیل است واصناف از ساعت 18 تعطیل و تردد خودروها از ساعت 20الی 4صبح ممنوع است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها