موج
کدخبر : ۳۵۸۲۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358223

در 9 ماهه سال جاری صورت گرفت؛

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از مصالحه 83 درصدی پرونده های قضائی تشکیل شده در کلانتری های شهرستان کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین بساطی با اشاره به مصالحه 83 درصدی پرونده ها در واحد مشاوره کلانتری های کاشان گفت:  در 9 ماهه سال جاری نزدیک به 2 هزار و 224 پرونده به واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری های فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان ارجاع داده شد.

وی بیشترین موضوعات پرونده های ارجاعی به واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری های فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در مدت مذکور را به ترتیب مشکلات خانوادگی ، مسایل حقوقی  و نزاع و درگیری عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، کاهش تشکیل پرونده های قضایی ، حذف ماموریت های غیرضروری و توانمندشدن خانواده ها برای ادامه زندگی بهتر را از جمله تاثیرات مهم  واحدهای مشاوره پلیس بیان کرد .

سرهنگ بساطی با بیان اینکه تمامی خدمات مشاوره نیروی انتظامی در واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری ها به صورت رایگان انجام می شود اظهار داشت: به شهروندان توصیه می کنیم قبل از اینکه با رفتن به دادگاه و انجام شکایت مشکل خود را حل کنند سری به یکی از واحدهای مشاوره در کلانتری ها زده و از خدمات رایگان کارشناسان مشاوره نیروی انتظامی استفاده کنند و مطمئن باشند مشورت و راهنمایی تخصصی آنها را به نتیجه مطلوبتر رسانده و از درگیر شدن آنها با مسایل اجتماعی جلوگیری خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها