موج
کدخبر : ۳۵۸۱۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358115

مسئول اداره خدمات شهری شهرداری چالوس خبر داد:

مسئول اداره خدمات شهری شهرداری چالوس از جمع‌آوری روزانه زباله از اول دی‌ماه در شهر چالوس خبر داد.

به گزارش موج مازندران، عبدالرضا دانشفر با بیان اینکه واحد خدمات شهری همگام با افزایش سطح خدمات در واحد‌های مختلف شهرداری از آغاز دوره فعلی مدیریت شهری با افزایش میزان پوشش خدمات همراه بود، اظهار داشت: راه‌اندازی طرح نهضت خدمات شهری، نظافت ساحل، برنامه‌ریزی برای بهرمندی محلات مختلف از نعمت پاکبان از جمله اقدامات می‌باشد.

وی ادامه داد: زباله در ۳۰ درصد از شهر چالوس به صورت روزانه و ۷۰ درصد دیگر به صورت هفته‌ای ۳ مرتبه انجام می‌گرفت.

دانشفر از جمع‌آوری روزانه زباله از اول دی‌ماه در سطح شهر چالوس خبر داد و افزود: با همراهی و همت شهردار محترم و اعضا محترم شورای اسلامی شهر و با خرید و اضافه شدن خودروی ۶ تن حمل زباله به مجموعه خدمات شهری با برنامه‌ریزی انجام شده از ابتدای دی‌ماه سال جاری زباله تمامی منازل مسکونی و واحد‌های تجاری و اداری سطح شهر همه روزه از ساعت 4 صبح جمع‌آوری خواهند شد.

وی ادامه داد: البته با توجه به حجم ترافیک در مرکز شهر جمع‌آوری زباله این منطقه کمافی سابق از ساعت ۱۰ شب صورت خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: برای رسیدن به این مهم همانند سایر اقدامات و برنامه‌ریزی‌های شهری همراهی و همگامی شهروندان  از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دانشفر تصریح کرد: از شهروندان محترم تقاضا داریم زباله‌های خود را قبل از ساعت یاد شده و با توجه به وجود حدود ۷۰۰ دستگاه سطل زباله مکانیزه در سطح شهر، حتی‌الامکان در این سطل‌ها قرار دهند تا با افزایش سرعت و کیفیت جمع‌آوری زباله، گام بلندی در افزایش سطح بهداشت محیط برداریم.

مسئول اداره خدمات شهری شهرداری چالوس در پایان گفت: با توجه به اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ در سطح شهر از شهروندان محترم خواهشمندیم زباله‌های تولیدی خود را از مبدأ تفکیک کنند تا حجم تولیدی زباله کاهش یابد.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها