موج
کدخبر : ۳۵۸۰۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358079

استاندار قم از تشدید منع تردد خودروها در شب یلدا خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست روز چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از مردم شریف و فهیم شهر مقدس قم درخواست داریم، شب یلدا که از سنت های دیرین ایران است را امسال به خاطر سلامتی خود و عزیزانشان به صورت تلفنی و در فضای مجازی برگزار کنند.

استاندار قم در ادامه ضمن گرامیداشت هفته پرستار از فداکاری‌ آنها در مراکز درمانی تقدیر کرد و گفت: اینکه امروز قم  از وضعیت قرمز به نارنجی تبدیل شده است مرهون زحمات و از خود گذشتگی های این قشر زحمتکش و فداکار است.

وی همچنین اظهار کرد: باتوجه به بیماری های مختلف شهروندان و ازدحام در مطب پزشکان، در ستاد ملی کرونا مصوب شد پزشکان نوبت دهی را به صورت غیرحضوری و برخط  انجام دهند تا شهروندان بدون اطاله وقت و ازدحام در اتاق انتظار به پزشکان مراجعه کنند.

سرمست در ادامه تصریح کرد: باتوجه به تغییر وضعیت قرمز به نارنجی در قم محدودیت روزبازارها برداشته شده است اما نظارت و ساماندهی به این بازارها با محوریت شهرداری قم و همکاری مرکز بهداشت  انجام می شود تا هم خللی در امرار و معاش این قشر صورت نگیرد و هم پروتکل های بهداشتی به نحو شایسته انجام شود.

وی در پایان بیان کرد: با توجه به اینکه دانشجویان، طلاب و دانش آموزان در آستانه آزمون های حوزه و دانشگاه و مدارس هستند آزمونها و آموزش ها به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود و تغییر وضعیت قرمز به نارنجی و حتی به وضعیت زرد هیچ تغییری در روند این موضوع نخواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها