موج
کدخبر : ۳۵۷۹۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357984

حسین اخلاقی به عنوان یکی از نامزدهای تایید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، براساس اعلام معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، بعد از بررسی‌های به‌ عمل آمده توسط مراجع ذی‌صلاح نظارتی، تاکنون اسامی «حسین اخلاقی، سید رضا میرابوطالبی، کاوه درودی، حسین یارمحمدیان، عبدالمهدی نصیرزاده، منصور عبدی، کمال جوانمرد و محمدرضا کاظمی آشتیانی» برای حضور در انتخابات ریاست این فدراسیون مورد تأیید قرار گرفته‌است.

حسین اخلاقی از هرمزگان با تایید صلاحیت به عنوان یکی از چهره های مطرح این رشته ورزشی در هرمزگان، نامزد کرسی ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام است.

وی دارای مدرک دکترای مدیریت دولتی و منابع انسانی است و سابقه ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام هرمزگان، مشاور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، معاون سازمان اتوبوسرانی، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی، عضو هیات مدیره اتحادیه تاکسیرانی کشور، سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک، مدیر عامل سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس را در کارنامه دارد.

انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز ۱۳ دی ماه برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها