موج
کدخبر : ۳۵۷۸۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357849

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بیان داشت: طرح های پژوهشی و تحقیقاتی در پویایی سازمان ها موثر هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در آیین گرامیداشت هفته پژوهش با قدردانی از زحمات پژوهشگران این شرکت پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی را در راستای پویایی سازمان ها بسیار موثر دانست وگفت: تمام سازمان ها در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات خود باید خود را با علم و تکنولوژی روز منطبق کنند.

 وی اضافه کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشترکین ، شرکت گاز استان اصفهان از طرح های پژوهشی و تحقیقاتی که از سوی همکاران و یا پژوهشگران و محققان خارج از شرکت ارائه می شود، استقبال می کند.

این مقام مسئول ادامه داد: امور پژوهش این شرکت فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی خود را از سال 1383 آغاز نموده و با تاکید بر تولید پژوهش های کاربردی ضمن برقراری ارتباط موثر و مستمر با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، طرح های تحقیقاتی خود را با هدف رفع تنگناها، ارتقاء تکنولوژی و افزایش کارآیی و بهره وری فرآیندهای شرکت تعریف نموده است

علوی در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای مخاطبان هر سازمان را نیز در کمک به ارتقای سطح کیفی خدمات بسیار موثر دانست و گفت: نظرسنجی و نظرخواهی از مخاطبان سازمان ها می تواند کمک فراوانی به کیفیت بخشی خدمات به مخاطبان داشته باشد.

شرکت گاز اصفهان

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، در ادامه با اشاره به فعالیت و پویایی همکاران این شرکت، گفت: عمدتاً پرسنل شرکت گاز استان به دلیل جوان بودن، برخورداری از تحصیلات عالیه و علاقه و اشتیاق در زمینه کارهای پژوهشی فعال هستند.

سید مصطفی علوی با تاکید بر تجاری سازی موضوعات پژوهشی گفت: زمینه پژوهش برای همه کارکنان به ویژه افراد خلاق باید فراهم گردد، نظام پیشنهادات به عنوان مدخل ورودی ایده ها باید تقویت و برای این مقوله مهم که موجب پویای و نشاط سازمان هاست خط مشی و مسیر مشخصی تعریف گردد.

وی اظهار داشت: تا کنون بیش از 26 پروژه پژوهشی، 39طرح اینترنشیپ، 103 پایان نامه تحصیلات تکمیلی و بیش از 103 مقاله علمی پژوهشی در شرکت گاز استان اصفهان مورد حمایت قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به انجام 5 پروژه پژوهشی، 5 مقاله، حمایت از دو پایان نامه ی دانشگاهی طی سالجاری گفت: مطالعه پیاده سازی سیستم DI&M در عملیات نشت یابی، سامانه بی سیم نوین در امداد رسانی، استفاده از سیستم حفاظت کاتدی پالسی در خطوط لوله و مقایسه آن با سیستم حفاظت کاتدی معمول، پیاده سازی سامانه جامع مدیریت دارایی های فیزیکی در سطح تمامی ادارات گازرسانی سطح استان، تهیه یک مرجع کامل جهت انتخاب بستر ارتباطی بهینه بین ایستگاه های گازی و مرکز مانیتورینگ ادارات گاز، تجهیز ایستگاه های گاز جایگاه CNG با قابلیت پرداخت برخط را از مهمترین اقدامات انجام شده در حوزه پژوهش طی سال جاری عنوان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها