موج
کدخبر : ۳۵۷۷۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357712

مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره فرهنگی قرآنی مؤسسه جامعةالقرآن الکریم و اهل‌البیت(ع) با شعار دفاع از حریم قرآن و ولایت، یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه‌های مختلف خردسالان، نوجوانان و جوانان و بزرگسالان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان،  رقابت جشنواره قرآنی فرهنگی در بخش کودکان در شعب شکوفه‌ها و خردسالان از ۱۶ آذرماه و در بخش نوجوانان و بانوان از ۱۷ آذرماه در شعب مربوطه آغاز شده است و در شعب نوجوانان و بزرگسالان از ۲۲ آذرماه آغاز و تا ۳۰ آذرماه خواهد داشت.

در مرحله کشوری بیش از هزار و ۴۰۰ نفر از منتخبان مرحله استانی در مقاطع مختلف سنی در رشته‌های حفظ، معارف، خطابه، فصیح‌خوانی و نغمات دینی و آوایی با یکدیگر در حال رقابت هستند.

یادآور می‌شود، مرحله شهرستانی و استانی این جشنواره بهمن‌ماه سال گذشته برگزار شد که مرحله کشوری به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاد و در حال حاضر به دلیل همه گیری این ویروس و پیرو مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، به صورت مجازی و آنلاین در حال برگزاری است.

این جشنواره فرهنگی قرآنی مؤسسه جامعةالقرآن الکریم و اهل‌البیت(ع) با هدف ارتقای سطح فرهنگ قرآنی - اسلامی جامعه، تشویق نخبگان، شناسایی و معرفی استعدادهای برجسته قرآنی و ارج نهادن به فعالیت های قرآنی برگزار می‌شود. همچنین از میان شرکت‌کنندگان مرحله کشوری، ۱۶۰ نفر به عنوان برترین‌ها در روز ولادت حضرت زینب(س) معرفی خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها