موج
کدخبر : ۳۵۷۵۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357570

مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد:

مدیر مخابرات منطقه کردستان از 5 برابر شدن ظرفیت پهنای باند اینترنت در شهرستان قروه در راستای توسعه زیر ساخت های شبکه دیتا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت  ظهر امروز  با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران و با بیان اینکه افزایش سرعت و کیفیت بالاترِ شبکه های دیتا و اینترنت یکی از اولویت های کاری مخابرات در برنامه توسعه سال جاری است گفت : به منظور تامین نیازهای روزافزون مشتریان به سرعت و پهنای باند مناسب ، پوشش نیازهای ارتباطی شهرک های جدید الاحداث و پاسخگویی به درخواست های مخابراتی مشتریانِ ساکن در روستاها عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات لازم و برگردان مرکز قروه انجام شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح اقدامات و عملیات های صورت گرفته در شهرستان قروه با هدف توسعه زیرساخت های شبکه دیتا خاطر نشان ساخت: با اجرای این پروژه ظرفیت پهنای باند شهرستان قروه به میزان پنج برابر یعنی از 2G به 10G ارتقا یافته است.

وی به افزایش ظرفیت لینکهای ارتباطی داخلی شبکه از2G به 4G اشاره کرد و اظهارداشت: با انجام این عملیات ،امکان دسترسی دوبرابری ، برای افزایش سرعت و کیفیت سرویس های اینترنت و دیتا فراهم شده است.

حکمت با اعلام این مطلب که یکی از مهم‌ترین اهداف مخابرات منطقه کردستان، ارایه‌ی خدمات و سرویس های مطلوب به کاربران است افزود: تمام تلاش این مجموعه در بخش‌های دیتا ، ارتباطات سیار و تلفن ثابت تحقق حداکثری میزان رضایتمندی مشتریان نسبت به دریافت محصولات قابل ارائه است .

مدیر مخابرات منطقه کردستان، در ادامه نیاز روز افزون مشتریان به سرویس های مختلف مخابراتی بر بستر دیتا را در شرایط کنونی یادآور شد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و در راستای کمک به اجرایی نمودن هرچه بیشتر دستورالعمل های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا ، درگاه های غیر حضوری مخابراتی به لحاظ کیفی و کمی جهت انجام امورات روزانه ی مشتریان با بهره گیری از بستر فوق افزایش داده شده است .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها