موج
کدخبر : ۳۵۷۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357345

به همت مرزبانان پایگاه دریابانی,

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 300 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای آبی جزیره هنگام درشهرستان قشم خبر داد و گفت: مرزداران با هدایت عملیاتی و اطلاعاتی استان در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال حمل مواد مخدر بودند را مشاهده کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردارحسین دهکی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی جزیره قشم، در راستای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد و پایش مناطق مرزی،ساحلی، از فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر در اطراف جزیره هنگام مطلع شدند که بلافاصله موضوع در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

وی افزود: مرزداران با هدایت عملیاتی و اطلاعاتی استان در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال حمل مواد مخدر بودند را مشاهده کردند.

سردار" دهکی" تصریح کرد: مرزبانان طی عملیات غافلگیرانه، شناور حامل موادمخدر را متوقف که در بازرسی از شناور مقدار 300 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی ، ضمن قدردانی از همکاری خوب مرزنشنیان با مرزبانان خاطر نشان کرد: مرزداران استان هرمزگان برابر وظایف ذاتی خود با هرگونه تجاوز و قاچاق مواد افیونی که بلای خانمان سوز جوانان کشور است، برخورد خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها