موج
کدخبر : ۳۵۷۰۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357059

نادر آخوندی خبر داد:

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان از تخفیف شهرداری اصفهان به مستاجران و پیمانکاران متاثر از ویروس کرونا برای جبران بخشی از زیان وارده به پیمانکاران شهرداری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، نادر آخوندی بیان داشت: براساس تصمیم کمیته اقتصادی مقابله با کرونا در شهرداری اصفهان، بخش زیادی از مستاجران و پیمانکاران که تحت تاثیر شرایط کرونایی قرار گرفته اند، مشمول تخفیف و بسته های تشویقی شدند.

وی با بیان اینکه اسناد دریافتی صدور پروانه یا پایان کار با توجه به مساعدت هایی که در زمان محاسبه به شهروندان متقاضی شده است، طبق سررسید دریافت می شود، افزود: همچنین اسناد دریافتی مربوط به اجاره اماکن شهرداری به علت شیوع بیماری کرونا از 15 اسفندماه تا 15 تیرماه با تخفیف وصول می شود. 

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان تصریح کرد: در ارتباط با پارکینگ های شهرداری که در اجاره متقاضیان قرار گرفته است، بر اساس بررسی معاونت حمل و نقل و ترافیک و درخواست شرکت مهندسی نیک اندیش، مقرر شد به منظور جبران بخشی از زیان وارده به مستاجران اجاره بها با تخفیف به مدت دو ماه وصول شود. 

وی ادامه داد: همچنین پارکینگ هایی که بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا تعطیل شده اند، مشمول تخفیف می شوند.

آخوندی افزود: به منظور جبران بخشی از خسارات وارد شده به مستاجران سازمان های وابسته به شهرداری اصفهان ، مصوب شد سازمان آرامستان ها به پیمانکاران ارائه خدمات مجالس به مدت سه ماه، تخفیف هایی ارائه دهد. 

وی با بیان اینکه همچنین به فروشگاه های طرف قرارداد در آرامستان به مدت دو ماه، تخفیف ارائه می شود، گفت: برای کمک به پیمانکاران خدمات سنگ در آرامستان، اجاره پرداختی فروردین ماه این پیمانکاران به مدت دو ماه به تعویق افتاد.

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان با اشاره به تخفیف های تصویب شده در حوزه سازمان میادین شهرداری تصریح کرد: براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا به فروشگاه های طرف قرارداد در بازار گل و گیاه همدانیان به مدت دو ماه، تخفیف ارائه می شود.

وی افزود: در حوزه سازمان پارک ها نیز به طرف قراردادهای سازمان به مدت سه ماه، مساعدت ارائه می شود. 

آخوندی با اشاره به اینکه برای کمک به فروشندگان شارژ اصفهان کارت مقرر شد، با توجه به کاهش تردد اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان، شرکت مترو و مراکز تفریحی، کارمزد فروش شارژ سه ماهه از اسفندماه 98 تا پایان اردیبهشت ماه 99 برای پیمانکار مربوطه افزایش یابد که سهم شهرداری است و در پرداختی شهروندان تغییری ایجاد نمی کند، گفت: ارائه بسته تشویقی ساختمانی به منظور کمک و مساعدت به متقاضیان دریافت پروانه ساختمان و دریافت گواهی پایان کار با توجه به شرایط پیش آمده از دیگر تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برای تسهیل امور مردم و پیمانکاران در این دوره بود.  

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها