موج
کدخبر : ۳۵۶۹۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356916

به همت خیران و مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (عج) انجام شد؛

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از اهدای 1100 سبد کالای اساسی به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری بیان کرد: با همت خیران و مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (عج) 1100 سبد کالا ی اساسی به ارزش ۳۸۵ میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان اهدا شد.

وی با بیان اینکه این بسته های کالا شامل برنج، گوشت مرغ، رب، روغن، سویا و حبوبات هستند ، گفت: بیش از ۳۱۷ هزار سبد کالای اساسی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون توسط این نهاد به خانوارهای نیازمند اصفهانی اهدا شده است.

این مقام مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه حمایت موثر از خانوارهای نیازمند تحت حمایت از مهمترین برنامه های کمیته امداد است، یادآور شد: از ابتدای امسال و با توجه به تبعات شیوع ویروس کرونا بر معیشت اقشار نیازمند و آسیب پذیر رزمایش ایران همدل در دو مرحله در سراسر کشوراجرایی شد که کمیته امداد اصفهان نیز با اجرای طرح های اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان و اطعام و احسان حسینی در ماه های محرم و صفر در آن مشارکت داشت.

وی تهیه و توزیع غذای گرم را از دیگر برنامه های کمیته امداد اصفهان در زمینه کمک به معیشت نیازمندان در سال جاری عنوان کرد و گفت: بیش از یک میلیون و ۳۲۶ هزار پرس غذای گرم به همت و یاری مردم نیکوکار استان از ابتدای سال تا کنون به ویژه در ماه مبارک رمضان و ایام محرم و صفر به نیازمندان و مددجویان اصفهانی اختصاص یافته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان راه کمک به نیازمندان و مددجویان اصفهانی در شرایط کرونا و محدودیت های آن را استفاده بیشتر از روش های الکترونیکی اعلام کرد و گفت: همشهریان گرانقدر می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* ، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ ، مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir  و واریز به کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران در این امر خیر سهیم شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها