موج
کدخبر : ۳۵۶۸۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356881

شهرام شکوهی در گفت و گو با خبرگزاری موج یزد؛

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد از افتتاح نمایشگاه مجازی پارک علم و فناوری یزد در امروز خبر داد و گفت: این نمایشگاه که به علت شیوع کرونا مجازی برگزار می شود با حضور استاندار یزد افتتاح خواهد شد.

شهرام شکوهی معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد، گفت: به مناسبت هفته پژوهش اولین نمایشگاه مجازی دستاوردهای پژوهش و فناوری استان یزد افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه 50غرفه تا کنون ثبت نام کردند، افزود: پیش بینی می کنیم تعداد این غرفه ها در نمایشگاه افزایش خواهد داشت.

شکوهی با بیان اینکه تعداد استقبال شرکت های فناور نسبت به سال گذشته که 30 غرفه حضور داشتند، افزایش یافته، عنوان کرد: هرچند امسال به علت شیوع کرونا نمایشگاه فن بازار یزد به شکل مجازی برگزار شد ولی مزیت هایی هم همچون همرسانی بیشتر و اشتراک دیتا بیس برای همگان و شبکه سازی در محدوده جغرافیایی بزرگتر را به همراه داشت.

وی در این نمایشگاه برنامه های جانبی و تخصصی و متنوعی همچون ویدئوهایی پیرامون مسائل و مشکلات و فرصت های توسعه فناوری و چند پنل تخصصی در حوزه فناوری و دانش بنیان ها داریم.

وی با اشاره به اینکه رونمایی از فناوری های بومی و خبرهای خوب توسعه فناوری در شهر یزد از دیگر برنامه ها خواهد بود، گفت: دراختتامیه هم سرمایه گذاری چند طرح با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و پژوهش و فناوری به صورت ریسک پذیر انجام می شود.

شکوهی افزود: قرارداد زمین طرح جامع پارک علم و فناوری توسط استاندار یزد ارائه می شود که گام بزرگی برای توسعه فناوری استان یزد است؛ این زمین 70 هکتاری به بخش خصوصی حوزه شرکت های فناور فعال واگذار می شود و در فاز اول آن 50 شرکت دانش بنیان در آن مستقر خواهند شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها