موج
کدخبر : ۳۵۶۸۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356853

با همکاری بنیاد علوی؛

رئیس کمیته امداد جکدان گفت: با همکاری و مشارکت بنیاد علوی، تعداد 300 دستگاه لوازم سرمایشی موردنیاز خانواده‌های آسیب دیده از سیل روستاهای زاچ و داربست بخش جکدان شهرستان بشاگرد تأمین شد.

به گزارش خبرگزاری مج هرمزگان، علی غلامشاهی، رئیس کمیته امداد جکدان شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار موج در این خصوص گفت: کمیته امداد با همکاری و مشارکت بنیاد علوی در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، اقدام به توزیع 300 دستگاه لوازم سرمایشی بین خانواده‌های آسیب دیده از سیل در روستاهای زاچ و داربست بخش جکدان بشاگرد کرده است.

غلامشاهی افزود: محموله اهدایی، شامل 150 دستگاه یخچال و 150 دستگاه کولرگازی به ارزش دو میلیارد و 535 میلیون تومان بوده که این اقلام با همکاری مرکز نیکوکاری فرهیختگان والی و گروه‌های جهادی بین خانواده‌های آسیب دیده شناسایی‌شده توزیع شد.

این مقام مسئول یادآور شد: فراهم کردن حداقل لوازم ضروری زندگی برای آسایش خانواده‌های نیازمند ازجمله برنامه‌های حمایتی این نهاد است که امیدواریم با مشارکت خوب خیران نیک‌اندیش بتوانیم تعداد بیشتری از لوازم ضروری موردنیاز خانواده‌های تحت حمایت را تأمین نموده و در این شرایط سخت به پشتیبان این خانواده‌های عزیز باشیم.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها