موج
کدخبر : ۳۵۶۳۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356300

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری، با تاثیر موجی ضعیف، در برخی نقاط غربی و شمالی استان افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی روز جاری، با تاثیر موجی ضعیف، در برخی نقاط غربی و شمالی استان افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.دریا در جزایر غربی استان طی ساعات بعدازظهر با افزایش سرعت وزش باد شمال غربی کمی مواج خواهد بود.در سایر مناطق ، شرایط تردد های دریایی مساعد پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: از ظهر یکشنبه، با نزدیک شدن یک سامانه ی بارشی جنوبی، ابتدا از  مناطق غربی  استان و جزایر غربی و به  تدریج در سایر نقاط  استان رگبار باران و رعد وبرق و افزایش سرعت وزش باد مورد انتظار است.

عارفی خاطرنشان کرد: طی روز دوشنبه تا ظهر سه شنبه  تاثیر این موج بارشی در مناطق مرکزی و شرقی استان پیش بینی شده،  لذا توصیه می شود از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.

وی در پایان افزود: از لحاظ دمایی طی امروز تا روز دوشنبه، کاهش نسبی دمای بیشینه و از روز سه شنبه تا پایان هفته جاری  کاهش محسوس دمای کمینه در غالب مناطق استان پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها