موج
کدخبر : ۳۵۶۲۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356295

فرمانداری یزد؛

سه خبر مهم از فرمانداری یزد که در هفته گذشته اعلام شد را با هم می خوانیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، فراخوان طرح دیدگاه های مرتبط با تمهیدات حقوقی و اجرایی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شرایط کرونا از سوی روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور اعلام شد.

وزارت کشور از دانشگاهیان، فعالان سیاسی، حزبی و رسانه ای برای ارائه پیشنهادات مرتبط با کاهش تبعات و آثار همه‌گیری کرونا بر انتخابات دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور با توجه به برگزاری چهار انتخابات مهم در خرداد ۱۴۰۰، در فراخوانی از دانشگاهیان، فعالان سیاسی، حزبی و رسانه ای دعوت کرد تا دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را در ارتباط با تمهیدات حقوقی و اجرایی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شرایط شیوع ویروس کرونا ارائه کنند.

همچنین سید محمد رستگاری فرماندار یزد اعلام کرد: از نیمه مهرماه تا دهم آذرماه امسال در مجموع ۱۰ هزاربازدید از واحدهای صنفی و خدماتی این شهرستان انجام و یکهزارو ۲۶۶ واحد هم پلمب شد که شامل مراکز خدمات اداری، پیشخوان‌ها، دفاتر اسناد رسمی، مراکز آموزشی، فروشگاهها و دیگر اماکن است.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، وی افزود: طی این مدت ۳۱۴ تیم بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی، ادارات، بانکها، داروخانه‌ها، نانوایی‌ها و دیگر اماکن بازدید کردند و برای هفته پیش رو نیز  ممنوعیت تردد شبانه و ورود و خروج خودروها همچنان در دستور کار خواهد بود و ذره ای غفلت نمی کنیم.

نشست بررسی طرح بازگشایی باشگاه های ورزشی شهرستان یزد با حضور فرماندار یزد برگزار شد.

گفتنی است: نشست بررسی طرح بازگشایی باشگاهای ورزشی با حضور فرماندار یزد، احمد  هاشمی معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، رضا نارگانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، محسن دهقان رئیس اداره برنامه‌ریزی فرمانداری و برخی ازمسئولین  هیات‌های ورزشی  رزمی، کاراته، پرورش اندام، همگانی، تکواندو و کونگ فو در محل فرمانداری تشکیل و در خصوص طرح بازگشایی باشگاه های ورزشی بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست مقرر شد این طرح جهت ارائه به ستاد مقابله و پیشگیری از  کرونا استان یزد ارسال تا تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

همچنین به همت دهیاری و شورای روستا، 150 بسته معیشتی به ارزش 600 میلیون ریال بین نیازمندان وآسیب دیدگان از کرونا روستای اله آباد توزیع شد که شامل گوشت، برنج، حبوبات،روغن و رب گوجه و .. بود.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها